Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Bendras Baltijos šalių užsienio reikalų ministrų pareiškimas dėl pereinamojo laikotarpio įtraukios vyriausybės sudarymo Venesueloje

Sukurta 2020.07.21 / Atnaujinta 2020.07.21 10:04

Baltijos šalių užsienio reikalų ministrai Urmas Reinsalu, Edgaras Rinkevičius ir Linas Linkevičius sveikina pereinamojo laikotarpio įtraukios vyriausybės, kuri vestų šalį link laisvų ir sąžiningų prezidento rinkimų, formavimo procesą Venesueloje.

Į šį procesą turėtų būti įtrauktos visos Venesuelos valstybės institucijos. Humanitarinė, socialinė ir politinė padėtis Venesueloje ir toliau blogėja, tad reikalingas taikus ir visa apimantis politinis pereinamasis laikotarpis, padėsiantis atkurti demokratiją.

Dėl dabartinės koronaviruso pandemijos būtina skubiai panaikinti status quo.

Taip pat raginame nutraukti represijas ir politinį persekiojimą.

Greitas ir taikus perėjimas prie demokratijos yra veiksmingiausias ir tvariausias kelias į stabilumą, atsigavimą ir klestėjimą Venesueloje.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
IMG-20200718-WA0010.jpg

Liepos 19 dieną į Lietuvą grįžo keturi Lietuvos piliečiai, kurie buvo užstrigę Venesueloje dėl COVID-19 pandemijos. Lietuvos konsulatas Valensijoje ir Užsienio reikalų ministerija, bendradarbiaujant su Europos Sąjungos atstovybe bei Prancūzijos ambasada Venesueloje, padėjo šiems piliečiams grįžti į Lietuvą Prancūzijos organizuotu repatrijavimo skrydžiu iš Venesuelai priklausančios Margaritos salos.

Konsulinės naujienos » Atstovybių naujienos »

Lietuvos ambasada Ispanijoje paskirta asmenų perkėlimo iš Venesuelos į Lietuvą koordinatore, vadovaujantis Asmenų perkėlimo į Lietuvos Respubliką įstatymu ir atsižvelgiant į rugsėjo 11 dienos Vyriausybės  nutarimą.

Konsulinės naujienos » Atstovybių naujienos »