Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Briuselyje surengtas lietuvių ir belgų kompozitorių koncertas

Sukurta 2017.12.18 / Atnaujinta 2017.12.18 16:24
   Briuselyje surengtas lietuvių ir belgų kompozitorių koncertas
   Briuselyje surengtas lietuvių ir belgų kompozitorių koncertas

   Gruodžio 17 dieną minint Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Belgijos prancūzų bendruomenės bei Valonijos regiono bendradarbiavimo susitarimo 15 metų sukaktį, Briuselio Flagey koncertų salėje surengtas bendras lietuvių kompozitoriaus Vykinto Baltako, Lietuvos ansamblių tinklo ir Henri Pousseur centro koncertas.

   Susirinkusius pasveikinę Lietuvos Respublikos ambasadorius Belgijos Karalystėje Gediminas Varvuolis ir Valonijos ir Briuselio regiono tarptautinio bendradarbiavimo agentūros (WBI) bei Valonijos eksporto ir investicijų agentūros (AWEX) generalinė direktorė Pascale Delcominette, džiaugėsi, kad susitarimas sudaro galimybes Lietuvos ir Valonijos-Briuselio regiono bendradarbiavimui ne tik kultūros ir muzikos srityje, bet ir mokslo, studijų mainų bei gyvybės mokslų srityse.

   Koncerto metu atlikti lietuvių ir belgų šiuolaikinių kompozitorių kūriniai, kuriuose instrumentinė muzika jungiama su elektroninės muzikos elementais.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   Belgija3.jpg

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 21 dieną pasveikino Belgijos Karalystės vicepremjerą ir Užsienio ir Europos reikalų ministrą Didier Reynders Belgijos Nacionalinės dienos proga.

   Dvišaliai santykiai »
   26042018-DSC04862.jpg

   Briuselyje balandžio 26 dieną Lietuvos ir Valonijos-Briuselio Federacijos bei Valonijos Vyriausybės nuolatinės jungtinės komisijos susitikimo metu pasirašyti Lietuvos ir Valonijos-Briuselio mainų programos metmenys.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata