Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuva pradeda įgyvendinti pirmąjį ES paramos projektą Jordanijoje

Sukurta 2017.11.22 / Atnaujinta 2017.11.22 16:44
  Lietuva pradeda įgyvendinti pirmąjį ES paramos projektą Jordanijoje

  Jordanijoje pradedamas naujo Europos Sąjungos Dvynių projekto „Jordanijos Viešojo saugumo direktorato / Sienų ir apgyvendinimo departamento gebėjimų stiprinimas“ įgyvendinimas. Tai pirmasis Lietuvos vadovaujamas projektas šioje šalyje, kuri kartu su partneriais iš Suomijos viešojo administravimo instituto (HAUS) įgyvendina Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir Centrinė projekto valdymo agentūra.

  Iškilmingoje projekto atidarymo konferencijoje kalbėjęs Lietuvos Respublikos ambasadorius Arvydas Daunoravičius pasidžiaugė per paskutiniuosius metus išaugusiu ir stiprėjančiu dvišaliu bendradarbiavimu su Jordanija ir galimybe Lietuvai prisidėti prie Jordanijos viešąjį saugumą užtikrinančių tarnybų gebėjimų stiprinimo.

  „Lietuva iki šiol jau prisidėjo prie beveik aštuoniasdešimties Europos Sąjungos Dvynių projektų sėkmingo įgyvendinimo, todėl šalis turi kur kas daugiau nei vien patirtį, kurią gali perduoti. Europos Komisijos duomenys rodo, kad 2014-2016 metais Lietuva buvo viena iš sėkmingiausių Dvynių projektų partnerė Europos Sąjungoje“, – savo kalboje paminėjo ambasadorius.

   Projekto tikslas – prisidėti prie Viešojo saugumo direktorato Sienų ir apgyvendinimo departamento gebėjimų strategiškai valdyti žmogiškuosius išteklius stiprinimo. Taip pat projektu siekiama gerinti institucinius Viešojo saugumo direktorato Sienų ir apgyvendinimo departamento gebėjimus įgyvendinant aukštos kokybės mokymus ir karjeros plėtojimo paslaugas, ypatingą dėmesį skiriant lyčių lygybės, žmogaus teisių ir darbuotojų įtraukimo į viešojo sektoriaus valdymą klausimus.

  Projektas finansuojamas pagal Europos Sąjungos programą Jordanijos Hašimitų Karalystei. Projekto bendra vertė – 1 500 000 EUR.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  181123 Zagrebas Twinningo uždarymas2.jpg

  Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centras Kroatijoje sėkmingai įgyvendino Europos Sąjungos Dvynių programos projektą „Kroatijos vidaus reikalų ministerijos gebėjimų organizuoti automatinį apsikeitimą DNR ir daktiloskopiniais duomenimis stiprinimas“.

  Dvišaliai santykiai »
  twinning.png

  Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Lietuvos aukščiausiasis teismas, Lietuvos Respublikos prokuratūra ir Centrinė projektų valdymo agentūra (toliau – CPVA) kartu su Lenkijos Respublikos finansų ministerija ir Brėmeno viešojo administravimo universitetu (Vokietija) įgyvendins Europos Sąjungos Dvynių projektą „Stiprinti prevencijos ir kovos su pinigų plovimu ir terorizmo finansavimu sistemą“ Moldovos Respublikoje.

  Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »

  Gegužės 8 dieną, minint Rytų partnerystės politikos 9-ųjų metinių sukaktį, Užsienio reikalų ministerijoje surengtas Tarpinstitucinės darbo grupės Rytų partnerystės politikos įgyvendinimui koordinuoti skirtas posėdis. Jo metu aptartos Lietuvos institucijų bendradarbiavimo galimybės su Rytų partnerystės šalimis įgyvendinant darbotvarkę „20 siekinių 2020 metams“ ir kitus Briuselio viršūnių susitikime priimtus sprendimus.

  Daugiašaliai santykiai »

  Vasario 13 dieną ES delegacija Serbijoje pranešė, kad Lietuva laimėjo atranką trumpalaikiam Dvynių projektui Serbijoje „Gebėjimų įgyvendinti nacionalinę kriminalinės žvalgybos sistemą stiprinimas (NCIS)“ . Projektą, bendradarbiaudami su kolegomis iš Serbijos Vidaus reikalų ministerijos, įgyvendins Lietuvos kriminalinės policijos biuras kartu su Centrine projektų valdymo agentūra.

  Daugiašaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata