Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvoje lankysis Albanijos užsienio reikalų ministras

Sukurta 2018.02.05 / Atnaujinta 2018.02.05 11:02

Vasario 6 dieną Vilniuje lankysis Albanijos užsienio reikalų ministras Ditmiras Bushatis, kuris susitiks su Lietuvos užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi, Seimo Užsienio reikalų komiteto, Europos reikalų komiteto ir Tarpparlamentinės ryšių su Vakarų Balkanų regiono valstybėmis grupės nariais.

Susitikimų metu ketinama aptarti Lietuvos ir Albanijos dvišalį bendradarbiavimą, šalies kandidatės narystės ES siekius, situaciją Vakarų Balkanuose, regioninio saugumo ir bendradarbiavimo klausimus. Albanija – patikima Lietuvos sąjungininkė NATO, prisidedanti prie Baltijos šalių saugumo siųsdama savo karių kontingentą į NATO Priešakinių pajėgų bataliono kovinę grupę Latvijoje.

Lietuva ir Albanija praėjusiais metais minėjo diplomatinio bendradarbiavimo 25-metį – diplomatiniai santykiai tarp šalių užmegzti 1992 metų balandžio 27 dieną.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
Albanija (1).JPG

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino savo kolegą Albanijos Europos ir užsienio reikalų ministrą Ditmirą Bushatį ir visus šalies žmones Albanijos nepriklausomybės paskelbimo 106-ųjų metinių proga ir palinkėjo toliau išlikti nepriklausoma, savo likimą drąsiai ir ryžtingai sprendžiančia šalimi.

Dvišaliai santykiai »
kacinskas.jpg

Lapkričio 26 dieną Albanijos sostinėje Tiranoje Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio proga buvo surengtas diplomatinis priėmimas,  kuriame dalyvavo aukšti Albanijos pareigūnai, ES ir NATO valstybių ambasadoriai, nevyriausybinio sektoriaus atstovai. 

Dvišaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata