Temos Žymėti visasAtžymėti visus

ministras.jpg

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadoje Helsinkyje vyko susitikimas su filosofu K. Saboliumi

Sukurta 2017.09.04 / Atnaujinta 2017.09.04 15:53
  Lietuvos ambasadoje Helsinkyje vyko susitikimas su filosofu K. Saboliumi

  Rugsėjo 1 dieną Lietuvos ambasadoje Suomijoje vyko susitikimas su filosofijos daktaru, rašytoju ir vertėju Kristupu Saboliumi.

  Suomijos lietuvių bendruomenės narius subūręs renginys prasidėjo Lietuvos ambasadoriaus Suomijoje Valdemaro Sarapino sveikinimo kalba. Ambasadorius džiaugėsi aktyviu intelektualų bendradarbiavimu su visuomene bei pabrėžė laisvos minties svarbą.

  Susitikimo su K. Saboliumi metu diskutuota, kas tautą ir jos kultūrą daro brandžia, kaip Vakaruose suvokiama tiesa, kuo šiuolaikiniame medijų pasaulyje žmogui svarbi minčių ir vaizdų higiena. Pokalbio metu taip pat dalintasi asmeninėmis akademinėmis patirtimis, aptarta Lietuvos švietimo reforma bei įvardinta radikalaus populizmo populiarėjimo Europoje problema ir kiti Europos politinio gyvenimo iššūkiai.

  Helsinkyje K. Sabolius dalyvavo daugelį filosofijos gerbėjų suburiančiame festivalyje „Filosofijos naktis“, kur vedė seminarą „Žmonijos ateitis glūdi vaizduotėje“.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  DSC_0014 (3).JPG

  Lietuvos ambasada Suomijoje kartu su Donelaičio Lietuvos bičiulių draugija lapkričio 14 ir 15 dienomis kino teatre „K-13“ Helsinkyje surengė lietuviško kino vakarus.

  Atstovybių naujienos »
  IMG_3664.jpg

  Helsinkyje, CAISA tarptautiniame kultūros centre, lapkričio 3 dieną atidaryta lietuvių menininkių ir meno mėgėjų darbų paroda „Baltijos dukros“. Septynios moterys gyvena ir kuria Suomijoje, viena jų – Estijoje.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata