Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Moldovos Respublikos prezidentui

Sukurta 2018.09.21 / Atnaujinta 2018.09.21 09:26
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Moldovos Respublikos prezidentui
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Moldovos Respublikos prezidentui

   Rugsėjo 20 dieną Lietuvos ambasadorius Kęstutis Kudzmanas įteikė skiriamuosius raštus Moldovos Respublikos Prezidentui Igoriui Dodonui.

   Po įteikimo ceremonijos vykusio pokalbio metu ambasadorius akcentavo, kad Lietuvą ir Moldovą sieja draugiški ir tvirti ryšiai. „Moldova yra viena iš Rytų partnerystės  valstybių, kuriai skiriamas ypatingas Lietuvos dėmesys. Lietuva nuosekliai palaiko Moldovos pasirinkimą siekti politinės asociacijos ir ekonominės integracijos į ES, aktyviai dalijasi sukaupta patirtimi eurointegracijos srityje, kartu vykdo vystomojo bendradarbiavimo projektus, kuriais siekia remti demokratinę Moldovos Respublikos pilietinės visuomenės raidą“, – teigė K. Kudzmanas. Jis taip pat pabrėžė, kad Lietuva yra pasirengusi ir toliau palaikyti Moldovą jos reformų kelyje, dalintis savo integracine ir ekspertine patirtimi.

   Moldovos Prezidentas padėkojo Lietuvai už vystomojo bendradarbiavimo bei ekspertinės pagalbos suteikimą Moldovai ir išreiškė suinteresuotumą dar labiau sustiprinti dvišalį politinį ir ekonominį bendradarbiavimą su Lietuva.

   Kęstutis Kudzmanas yra ketvirtasis Lietuvos Respublikos ambasadorius Moldovos Respublikoje. Lietuvos ambasada Moldovoje įkurta 2006 metais.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Birželio 17 dieną Liuksemburge vykstančios ES Užsienio reikalų tarybos metu ministras Linas Linkevičius teigė, kad Lietuva su nerimu stebi įvykius sudėtingą krizę išgyvenančioje Moldovoje, ir akcentavo politinio dialogo svarbą taikaus valdžios perdavimo procese.

   Europos Sąjunga »

   Birželio 10 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius aptarė Moldovoje susidariusią politinę krizę su birželio 8 dieną Moldovos parlamento patvirtintos vyriausybės ministre pirmininke, „Veiksmo ir solidarumo“ partijos vadove Maja Sandu.

   Ministerijos naujienos »
   URT.jpg

   Kovo 18 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje Briuselyje. Ministrai aptarė situaciją Moldovoje, diskutavo dėl Europos Sąjungos (ES) santykių su Kinija.

   Daugiašaliai santykiai »

   Ministras Linas Linkevičius kovo 18 dieną Briuselyje dalyvaus Europos Sąjungos Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje. Darbotvarkėje numatyti Moldovos, Kinijos, Jemeno klausimai, planuojamas penktųjų neteisėtos Krymo aneksijos metinių paminėjimas.

   Europos Sąjunga »
   Ministras L. Linkevičius.jpg

   Sausio 31 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Rumunijoje, Bukarešte, dalyvavo neformaliame Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrų susitikime (Gymnich), kuriame kvietė pradėti ambicingą strateginę diskusiją dėl Rytų partnerystės tikslų po 2020 metų.

   Daugiašaliai santykiai »
   IMG_5494.jpg

   Spalio 15 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo ES ir Rytų partnerystės šalių (ES28+6) užsienio reikalų ministrų susitikime Liuksemburge.

   Daugiašaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata