Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministerijos politikos direktorės ir EIVT Generalinės Sekretorės pokalbyje – dėmesys artėjančiam Rytų Partnerystės susitikimui

Sukurta 2017.11.15 / Atnaujinta 2017.11.15 10:26
  Ministerijos politikos direktorės ir EIVT Generalinės Sekretorės pokalbyje – dėmesys artėjančiam Rytų Partnerystės susitikimui

  Lapkričio 14 dieną Briuselyje Lietuvos užsienio reikalų ministerijos politikos direktorė Asta Skaisgirytė susitikime su Europos išorės veiksmų tarnybos (EIVT) Generaline sekretore Helga Schmid aptarė aktualius Europos Sąjungos užsienio ir saugumo politikos klausimus.

  Lietuvos politikos direktorė akcentavo artėjančio Rytų politikos viršūnių susitikimo svarbą bei pristatė ilgalaikį strateginį investicijų paramos planą Ukrainai, kuris padėtų šaliai žengti reformų keliu.

  A. Skaisgirytė pabrėžė, kad šis planas turi būti grindžiamas principu „parama mainais į reformas“.

  Pokalbio metu buvo aptarta lapkričio 13 dieną Užsienio reikalų taryboje įvykusi ministrų diskusija dėl strateginės komunikacijos bei sutarta, kad tai svarbus klausimas visai ES. EIVT Generalinė sekretorė atkreipė dėmesį, kad su priešiška propaganda susiduria ne tik Rytų partneriai, bet ir Vakarų Balkanų šalys.

  Taip pat aptarta situacija Artimuosiuose Rytuose, pagrindinį dėmesį skiriant krizės sprendimo Sirijoje paieškų rezultatams bei susitarimo su Iranu dėl jo branduolinės programos sustabdymo perspektyvoms.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  1.jpg

  Gruodžio 19 dieną Vilniuje lankėsi Europos išorės veiksmų tarnybos (EIVT) atstovai.

  Daugiašaliai santykiai » Europos Sąjunga »

  Naujienlaiškio prenumerata