Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras pasveikino Nepriklausomybės dieną švenčiančią Albaniją

Sukurta 2017.11.28 / Atnaujinta 2017.11.28 08:51
  Ministras pasveikino Nepriklausomybės dieną švenčiančią Albaniją

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino lapkričio 28 dieną 105-ąsias Nepriklausomybės metines švenčiančią Albaniją ir palinkėjo šios šalies žmonėms gerovės ir klestėjimo.

  Sveikinimo laiške Albanijos Respublikos Europos ir užsienio reikalų ministrui Ditmirui Bushati ministras pasidžiaugė, kad šiemet 25-ąsias diplomatinių santykių užmezgimo metines mininčioms Lietuvai ir Albanijai pavyko sukurti tvirtą, abipuse pagarba ir supratimu grįstą partnerystę.

  Užsienio reikalų ministras taip pat pažymėjo,  kad Albanijos ES integracijos pastangas remianti Lietuva yra pasirengusi perduoti savo patirtį ir prisidėti prie sėkmingo reformų įgyvendinimo šioje šalyje.

  „Labai vertiname nuoseklų Albanijos prisijungimą prie ES užsienio ir saugumo politikos pozicijų, kuris demonstruoja aiškią Europinę orientaciją bei pasiryžimą dirbti kartu sprendžiant svarbius Europinės ir tarptautinės darbotvarkės klausimus“, – pabrėžė L. Linkevičius.

  Lietuva ir Albanija diplomatinius santykius užmezgė 1992 metų balandžio 27 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Albanija (1).JPG

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino savo kolegą Albanijos Europos ir užsienio reikalų ministrą Ditmirą Bushatį ir visus šalies žmones Albanijos nepriklausomybės paskelbimo 106-ųjų metinių proga ir palinkėjo toliau išlikti nepriklausoma, savo likimą drąsiai ir ryžtingai sprendžiančia šalimi.

  Dvišaliai santykiai »
  kacinskas.jpg

  Lapkričio 26 dieną Albanijos sostinėje Tiranoje Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio proga buvo surengtas diplomatinis priėmimas,  kuriame dalyvavo aukšti Albanijos pareigūnai, ES ir NATO valstybių ambasadoriai, nevyriausybinio sektoriaus atstovai. 

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata