Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Paryžiuje renginyje „Skonio planeta“ – gardūs lietuviškų produktų akcentai

Sukurta 2019.05.23 / Atnaujinta 2019.05.23 17:59
   Paryžiuje renginyje „Skonio planeta“ – gardūs lietuviškų produktų akcentai
   Paryžiuje renginyje „Skonio planeta“ – gardūs lietuviškų produktų akcentai
   Paryžiuje renginyje „Skonio planeta“ – gardūs lietuviškų produktų akcentai

   Gegužės 22 dieną Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijoje dalyvavo tradiciniame, jau tryliktus metus iš eilės organizuojamame renginyje „Skonio planeta“, kuriame šalys pristato savo kulinarinį paveldą ir naujoves maisto pramonės srityje.

   Azerbaidžano kultūros centre Paryžiuje vykusio renginio lankytojams – keliems šimtams Prancūzijos žemės ūkio, ekonomikos ir užsienio reikalų ministerijų, užsienio šalių diplomatinio korpuso ir prekybos tinklų atstovų, taip pat prekybos agentams ir distributoriams – buvo pristatytas Lietuvos kulinarinis paveldas ir šiuolaikiniai produktai. Išskirtinio mūsų šalies stendo lankytojų dėmesio sulaukė „Medaus magijos“ lietuviško medaus desertai, Prancūzijos rinkoje jau sėkmingai parduodami ekologiška beržų sula „Sip Sap“ ir lašiša „Vici“, taip pat ilgametes aludarystės tradicijas puoselėjantis alus „Joalda“ ir „Gudobelės“ duonos traškučiai.

   „Skonio planetos“ renginį kasmet organizuoja į asociaciją susibūrę užsienio šalių ambasadose dirbantys žemės ūkio atašė ir patarėjai (Amicale des conseillers agricoles à Paris), renginio globėjas – Prancūzijos žemės ūkio ir maisto ministras Didier Guillaume. Šių metų  renginyje taip pat apsilankė Azerbaidžano žemės ūkio ministras Inam Karimov.

   Lietuva „Skonio planetoje“ dalyvauja nuo 2013 m.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   Outlook on Asia.jpg

   Spalio 4 dieną Vilniuje, verslo centre „Pirklių klubas“, vyks tarptautinė prekybos politikos konferencija  „Shaping the Future of Trade: Outlook on Asia”.

   Daugiašaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
   DSC_7674.jpg

   Rugsėjo 19 dieną užsienio reikalo ministras Linas Linkevičius susitiko su JAV-Lietuvos verslo tarybos (ALBC) verslo misijos nariais. Delegacijoje – vienuolika JAV kompanijų, vykdančių veiklą Lietuvoje ir atstovaujančių JAV gynybos, finansinių paslaugų, kibernetinio saugumo, biotechnologijų ir farmacijos, tabako, žmogiškųjų išteklių vadybos sektoriams.

   Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »

   Liepos 8–12 dienomis Vilniuje vyks tradicinis Užsienio reikalų ministerijos organizuojamas Lietuvos diplomatinių atstovybių, konsulinių įstaigų ir atstovybių prie tarptautinių organizacijų vadovų metinis susitikimas, kuriame didelis dėmesys bus skiriamas regioniniams saugumo iššūkiams ir ekonominei diplomatijai.

   Ministerijos naujienos »
   Varvuolis ir Tamaki.jpg

   Birželio 18 dieną Lietuvos ambasadorius Japonijoje Gediminas Varvuolis įteikė garbės ženklą „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ Kenjiro Tamaki, Lietuvos ir Japonijos mainų centro (JLEC) direktoriui. Įteikiant apdovanojimą dalyvavo Tojohašio miesto meras K. Sahara su delegacija, buvusi Japonijos ambasadorė Lietuvoje K. Shiraishi, daug JLEC narių ir kitų Lietuvos draugų.

   Atstovybių naujienos »
   Bendra 2019.jpg

   Birželio 10 - 14 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos diplomatų ir specialiųjų atašė, dirbančių ekonomikos srityje, metinis suvažiavimas. Daugiau kaip šešiasdešimt Lietuvos ekonominių atstovų, dirbančių 41 pasaulio valstybėje ir 3 tarptautinėse organizacijose, diskutavo, kaip efektyviau atstovauti šalies ekonominiams interesams užsienyje.

   Ministerijos naujienos » Ekonominiai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata