Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Rytoj Vilniuje vyks penktasis Lietuvos-Azerbaidžano tarpvyriausybinės dvišalio bendradarbiavimo komisijos posėdis

Sukurta 2017.10.26 / Atnaujinta 2017.10.26 15:49

Spalio 27 dieną, penktadienį, vyksiančio posėdžio metu bus aptariamas šalių bendradarbiavimas prekybos, investicijų, transporto, energetikos, kultūros ir turizmo, žemės ūkio, susisiekimo, švietimo ir mokslo, informacinių technologijų ir sveikatos apsaugos srityse. Tikimasi, kad susitikimo metu bus užmegzti naudingi kontaktai ir paskatintas aktyvesnis bendradarbiavimas.

Taip pat bus pasirašytos dvi sutartys: tarpvyriausybinis susitarimas dėl vizų panaikinimo tarnybinių pasų turėtojams ir tarpžinybinis Azerbaidžano mokesčių ministerijos ir Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos susitarimas dėl administracinės savitarpio pagalbos keitimosi informacija ir mokesčių išieškojimo srityje.

Lietuvos-Azerbaidžano tarpvyriausybinė dvišalio bendradarbiavimo komisija įsteigta 2008 metais pagal Lietuvos ir Azerbaidžano vyriausybių susitarimą dėl bendradarbiavimo ekonomikos, pramonės ir energetikos srityse. Komisijos veiklos tikslai – analizuoti tarpvyriausybinio susitarimo taikymą ir įgyvendinimą, dvišalių santykių plėtojimą, teikti rekomendacijas dėl bendradarbiavimo sąlygų gerinimo, naujų bendro intereso sričių ieškojimas. Paskutinįjį kartą Komisija buvo susirinkusi 2014 metų spalio mėnesį Azerbaidžane. Lietuvos delegacijai Komisijos veikloje vadovauja užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

 

Susijusios naujienos Visos naujienos »
20180906URM2668.JPG

Rugsėjo 6 dieną Vilniuje įvyko Lietuvos ir Azerbaidžano užsienio reikalų ministerijų konsultacijos, vadovaujamos Lietuvos užsienio reikalų viceministro Dariaus Skusevičiaus ir Azerbaidžano užsienio reikalų viceministro Khalafo Khalafovo.

Dvišaliai santykiai »
Azerbaidzanas6.jpg

Gegužės 28 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Azerbaidžano užsienio reikalų ministrą Elmarą Mammadyarovą ir visus Azerbaidžano žmones su Nepriklausomybės diena.

Dvišaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata