Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio reikalų ministras dalyvaus Miuncheno saugumo konferencijoje

Sukurta 2020.02.13 / Atnaujinta 2020.02.13 11:43

Vasario 14 dieną ministras Linas Linkevičius dalyvaus tarptautinėje Miuncheno saugumo konferencijoje Vokietijoje.

Jau 56-ą kartą Bavarijos sostinėje vyksiančioje konferencijoje bus kalbama apie Vakarų valstybių kolektyvinę gynybą, Europos Sąjungos ir NATO ateitį, bus aptariami „karštieji“ konfliktai, diskutuojama kibernetinio ir energetinio saugumo, klimato kaitos, Arkties ir kitais tarptautinio saugumo klausimais.

Konferencijos paraštėse suplanuoti ministro L. Linkevičiaus dvišaliai susitikimai su Indijos, Jordanijos, Kirgizijos, Kuveito ir Pietų Korėjos užsienio reikalų ministrais, kurių metu bus aptarti aktualūs dvišalės darbotvarkės klausimai bei galimybės stiprinti bendradarbiavimą.

Miuncheno saugumo konferencija yra viena didžiausių ir svarbiausių saugumo konferencijų pasaulyje. Kasmet organizuojamo renginio metu pasaulio lyderiai ir visuomenės nuomonės formuotojai susirenka aptarti aktualius tarptautinės darbotvarkės klausimus.

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Gruodžio 17 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis telefonu kalbėjosi su Vokietijos kolega Heiko Maasu. G. Landsbergis pasidžiaugė, kad Lietuvos ir Vokietijos santykiai yra vieni aktyviausių per pastaruosius keletą dešimtmečių bei išreiškė įsitikinimą, kad tokiu tempu bus judama ir ateityje.

Dvišaliai santykiai »
IMG_0456-2.jpg

Spalio 6 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas dalyvavo Rygoje vykusiame Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Vokietijos užsienio reikalų ministerijų valstybės sekretorių susitikime.  Konsultacijų metu buvo aptarti aktualiausi Europos Sąjungos (ES) darbotvarkės klausimai, Rytų kaimynystės politika, saugumo situacija regione ir Pietų Kaukaze, transatlantiniai santykiai, ES-Kinijos bendradarbiavimas, kova su dezinformacija bei kibernetinio saugumo klausimai.

Daugiašaliai santykiai »
LT-DE.jpg

Spalio 3 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Vokietijos Federacinės Respublikos užsienio reikalų ministrą Heiko Maasą  su jubiliejine – 30-ąja – Vokietijos Vienybės diena.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »

Spalio 2 dieną ministras Linas Linkevičius telefonu kalbėjosi su Vokietijos užsienio reikalų ministru Heiko Maasu. Pokalbio metu aptarta situacija Baltarusijoje bei konfliktas Kalnų Karabache.

Dvišaliai santykiai »

Rugpjūčio 27-28 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvaus neformaliame Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų susitikime (Gymnich) Berlyne, kurį rengia šį pusmetį ES Tarybai pirmininkaujanti Vokietija.

Daugiašaliai santykiai »
Ministrų susitikimas.jpg

Liepos 20 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo tradiciniame kasmetiniame Baltijos šalių ir Vokietijos užsienio reikalų ministrų susitikime Taline (Estijoje). Susitikimo metu svarstyti Europos Sąjungos, saugumo, Rytų partnerystės ir kiti aktualūs užsienio politikos klausimai.

Daugiašaliai santykiai »