Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras N. Germanas susitikime su naujuoju Islandijos ambasadoriumi pabrėžė regioninio bendradarbiavimo svarbą

Sukurta 2018.02.02 / Atnaujinta 2018.02.02 11:45
   Viceministras N. Germanas susitikime su naujuoju Islandijos ambasadoriumi pabrėžė regioninio bendradarbiavimo svarbą
   Viceministras N. Germanas susitikime su naujuoju Islandijos ambasadoriumi pabrėžė regioninio bendradarbiavimo svarbą

   Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas vasario 2 dieną susitikime su naujuoju Islandijos ambasadoriumi Lietuvai Árni Þór Sigurðsson  aptarė Lietuvos bei Islandijos dvišalius santykius irbendradarbiavimo regione stiprinimo svarbą.

   Viceministras pabrėžė, kad bendradarbiavimas su Islandija bei kitomis Šiaurės ir Baltijos šalimis yra vienas iš svarbiausių Lietuvos prioritetų.

   „Regione susidurdami su esamais geopolitiniais iššūkiais turime ir toliau stiprinti glaudų tiek dvišalį, tiek regioninį bendradarbiavimą, pavyzdžiui, Šiaurės ir Baltijos šalių aštuonetuke (NB8), ypač ieškodami solidarių sprendimų regioninio ir energetinio saugumo, kibernetinių ir hibridinių grėsmių, strateginės komunikacijos, atsparumo propagandai ir Rytų Partnerystės klausimais. Šiose srityse svarbu stiprinti solidarumą ir tvirtesnę ES ir NATO partnerystę bei plėtoti transatlantinį bendradarbiavimą“, – sakė viceministras N. Germanas. 

   Užsienio reikalų viceministras pabrėžė, kad Lietuvą ir Islandiją visuomet sies ypatingas ryšys, šiai šaliai parodžius solidarumą, drąsą bei ryžtą ir pirmajai pripažinus Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą.

   Po susitikimų Užsienio reikalų ministerijoje Islandijos ambasadorius Arni Thor Sigurdsson išvyko įteikti skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei. Ambasadorius Arni Thor Sigurdsson reziduoja Helsinkyje, Suomijoje, ir yra akredituotas ir Lietuvai, Latvijai, Estijai bei Ukrainai.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IMG_6198.jpg

   Kovo 12 dieną Islandijos sostinėje Reikjavike susitikę Baltijos ir Šiaurės šalių (NB8) Užsienio reikalų ministerijų valstybės sekretoriai aptarė regioninio bendradarbiavimo, saugumo, transatlantinių santykių, „Brexit“ ir kitus aktualiausius tarptautinės darbotvarkės klausimus.

   Daugiašaliai santykiai »
   52427867_1750556288383354_8017089944461770752_n.jpg

   Vasario 11 dieną Reikjavike, Islandijoje, Lietuvos ambasada Danijoje surengė iškilmingą  Lietuvos valstybės atkūrimo dienos ir 1991 metų vasarį Islandijos paskelbto Lietuvos nepriklausomybės pripažinimo sukakties minėjimą.

   Atstovybių naujienos »
   Islandija7.jpg

   Birželio 17 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Islandijos užsienio reikalų ministrą Guðlaugur Þór Þórðarson (Gudlaugur Thór Thórdarson) ir visus Islandijos žmones  su šios šalies Nacionaline diena.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata