Temos Žymėti visus

Skelbimai Spausdinti RSS

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje kviečia atlikti praktiką

Sukurta 2019.01.07 / Atnaujinta 2019.01.07 14:01

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje kviečia Lietuvos Respublikos piliečius, baigusius ne mažiau kaip 2 studijų kursus, arba absolventus, baigusius aukštąsias mokyklas ne vėliau kaip prieš 2 metus iki praktikos pradžios, atlikti praktiką. Praktikos metu susipažinsite su Lietuvos Respublikos ambasados Airijoje veikla, prisidėsite prie ambasados konsulinio skyriaus darbo, įvairių renginių organizavimo.

Reikalavimai kandidatams:

  • Lietuvos Respublikos pilietis/ė;
  • geros anglų kalbos žinios;
  • pareigingumas, atsakingumas, punktualumas.

Už praktikos atlikimą darbo užmokestis nėra mokamas. Ambasada neturi galimybių pasirūpinti apgyvendinimu ir kitomis su praktika ambasadoje susijusiomis išlaidomis. 

Pageidautina minimali praktikos trukmė 2 mėn.

Susidomėjusius kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką (lietuvių kalba) elektroniniu paštu [email protected]. Apie pageidavimą atlikti praktiką prašome pranešti likus ne mažiau kaip 2 mėnesiams iki planuojamos praktikos pradžios.

Prieš kreipiantis rekomenduojame susipažinti  su Praktikos atlikimo Lietuvos Respublikos diplomatinėse atstovybėse, konsulinėse įstaigose ar atstovybėse prie tarptautinių organizacijų tvarkos aprašu.