Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA RUSIJOS FEDERACIJOJE IR UZBEKISTANO RESPUBLIKAI

Adresas: Borisoglebskij per. 10, 121069 Maskva, Rusija

plačiau »

Tel. +7 495 785 86 05, +7 495 785 86 25 (konsuliniai klausimai)
Faksas +7 495 785 86 00, +7 495 785 86 49 (konsuliniai klausimai)
El. paštas

Ambasadoje pristatytas Lietuvos medicininio turizmo sektorius

Sukurta 2016.11.21 / Atnaujinta 2016.11.21 10:48
   Ambasadoje pristatytas Lietuvos medicininio turizmo sektorius
   Ambasadoje pristatytas Lietuvos medicininio turizmo sektorius
   Ambasadoje pristatytas Lietuvos medicininio turizmo sektorius
   Ambasadoje pristatytas Lietuvos medicininio turizmo sektorius

   Lapkričio 16 d. LR ambasados Rusijos Federacijoje, medicinos klasterio „Litcare“ ir LR Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos iniciatyva, Maskvoje buvo pristatytos Lietuvos medicininio turizmo galimybės. Atstovybėje gausiai susirinkusiems svečiams – RF turizmo, sveikatos draudimo verslo, medicinos įstaigų, žiniasklaidos atstovams – savo siūlomas paslaugas ir veiklą pristatė 9-ių Lietuvos SPA centrų, viešbučių, sanatorijų ir gydymo įstaigų atstovai, mūsų šalies patrauklumą ir privalumus išdėstė Lietuvos medicinos turizmo klasterio atstovas.

   Atidarydamas renginį LR ambasadorius Rusijoje Federacijoje Remigijus Motuzas pažymėjo, kad turizmas yra svarbi dvišalių santykių sritis, padedanti abiejų šalių piliečiams suartėti ir pažinti vienas kitą: susipažindami su vienas kito kultūra, tradicijomis ir istorija lengviau suprasime ir vieni kitus. Ambasadorius akcentavo, kad Lietuva yra itin patraukli rusų turistams – artima geografiškai ir kalbiškai; pagal paslaugų kokybės ir kainos santykį niekuo nenusileidžianti didžiosioms Vakarų valstybėms; visuomet laukianti ir svetingai priimanti rusų turistus. Renginio metu vykusios interaktyvios diskusijos metu rusų partneriams buvo pasiūlyta atvykti į turizmo verslo misiją „Buy Lithuania 2016“ Vilniuje, o Rusijos medicininio turizmo asociacijos vadovai pasiūlė Lietuvos medicinos turizmo klasteriui pradėti bendradarbiavimą, rengti bendrus projektus bei atvykti su grupe Rusijos medikų į Lietuvą. Renginyje dalyvavę rusų žurnalistai pažadėjo surengti publikacijų ciklą ir pateikė pasiūlymus dėl tolesnio Lietuvos turizmo produktų viešinimo Rusijoje.

   Rusija išlieka svarbia atvykstamojo turizmo rinka mūsų šaliai – pernai pagal atvykusiųjų į Lietuvą turistų skaičių Rusija užėmė 3-ią vietą. Šiemet per pirmąjį pusmetį Rusijos turistų srautas į Lietuvą sumažėjo apie 2  proc. lyginant su atitinkamu laikotarpiu pernai, kai tuo tarpu išvykusiųjų iš Rusijos į visas užsienio šalis bendras turistų skaičius sumažėjo net 28 proc.

   Naujienlaiškio prenumerata