Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
IMG_4564.JPG

Gegužės 27 d. Maskvoje Europos Sąjungos valstybių ambasadų ir Europos Komisijos atstovybės Rusijoje surengtame Europos dienos minėjime renginio dalyviai galėjo susipažinti su Lietuvos kultūra ir tradicijomis.

Ekonomika ir verslas » Lietuviai Rusijoje »
IMG_3895.JPG

Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje kartu su Europos verslo asociacija (Association of European Businesses - AEB) organizavo jau tradiciniu tapusį Lietuvos transporto, logistikos ir jūrų krovos įmonių susitikimą su kompanijomis, veikiančiomis Rusijos rinkoje.

Ekonomika ir verslas » Lietuviai Rusijoje »
IMG_2189.JPG

Maskvoje vasario 11-15 dienomis vyko didžiausia maisto pramonės produkcijos paroda „Prodekspo“. Ambasadorius Remigijus Motuzas apsilankė parodoje ir susitiko su Lietuvos įmonių atstovais, kurie parodoje pristatė savo gaminius ir vietos rinkos galimybes, taip pat aptarė aktualius ekonominio bendradarbiavimo su Rusija klausimus bei kylančius iššūkius.

Ekonomika ir verslas »

Informuojame, kad nuo 2019 metų sausio 1 d. į Eurazijos Ekonominės Sąjungos (EES) teritoriją fiziniai asmenys be muitų gali įvežti prekių, skirtų asmeniniam naudojimui, ne daugiau kaip už 500 eurų (anksčiau buvo 1500 eurų), o svoris negalės viršyti 25 kilogramų (buvo 50 kg).

Ekonomika ir verslas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata