Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA RUSIJOS FEDERACIJOJE IR UZBEKISTANO RESPUBLIKAI

Adresas: Borisoglebskij per. 10, 121069 Maskva, Rusija

plačiau »

Tel. +7 495 785 86 05, +7 495 785 86 25 (konsuliniai klausimai)
Faksas +7 495 785 86 00, +7 495 785 86 49 (konsuliniai klausimai)
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
170919 R.Motuzas S.Levčenko Irkutskas7.JPG

Lietuvos ambasadorius Rusijoje Remigijus Motuzas rugsėjo 19-23 d. su darbo vizitu lankosi Rytų Sibire, Irkutsko srityje. Gausiai lietuvių tremtinių ir jų palikuonių gyvenama sritis šiais metais švenčia 80-ies metų jubiliejų, kurio metu numatytas ir Lietuvos kultūros pristatymas.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas » Konsulinės naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija » Lietuviai Rusijoje »
170916_R_Kabecius_Tarptautinė_švietimo_mugė_Maskvoje2.png

Maskvoje rugsėjo 16 d. vykusioje tarptautinėje švietimo paslaugų parodoje „Aukštasis mokslas užsienyje“, kurioje dalyvavo 20 užsienio šalių aukštojo mokslo įstaigų ir kitų organizacijų, Lietuvos ambasados Rusijoje atstovai pristatė platų Lietuvos universitetų ir kolegijų siūlomų studijų programų spektrą.

Ekonomika ir verslas » Lietuviai Rusijoje »
170912 Maisto paroda Maskva Budgenas1.JPG

Lietuvos ambasados Rusijoje atstovai rugsėjo 12 d. Maskvoje susitiko su Lietuvos verslininkais, dalyvaujančiais tarptautinėje maisto produktų parodoje „World Food“, su kuriais aptarė jų veiklos potencialą Rusijos rinkoje, bendradarbiavimo su verslo partneriais perspektyvas, pasikeitė nuomonėmis apie verslo aplinkos Rusijoje aktualijas.

Ekonomika ir verslas »
20170822_104742.jpg

2017 m. rugpjūčio 21-24 d. Maskvoje vykstančioje tarptautinėje  automobilių atsarginių dalių ir komponentų pramonės parodoje „MIMS Automechanika 2017“ (www.mims.ru) dalyvauja ir dvi Lietuvos įmonės  – Mažeikių UAB "Jubana", gaminanti starterius, generatorius sunkvežimiams ir žemės ūkio mašinoms bei Vilniaus UAB "Avexim", tiekianti į Rusiją ir kitas šalis stabdžių kaladėles ir guolius komercinio transporto priemonėms. Ši įmonė taip pat siūlo pagalbą Lietuvos autodetalių ir komponentų gamintojams pristatant jų produkciją Rusijoje. Lietuvos dalyvių stendus aplankė bei su įmonių atstovais susitiko LR komercijos atašė Maskvoje Remigijus Kabečius.

Ekonomika ir verslas »
20170711_122319_resized (2).jpg

Lietuvos Respublikos ambasadorius Rusijos Federacijoje R. Motuzas liepos 9-12 d. su oficialiu darbo vizitu lankosi ketvirtame pagal dydį Rusijos mieste – Jekaterinburge. Kartu su diplomatinės atstovybės vadovu atvyko ir grupė Lietuvos verslininkų iš tokių įmonių, kaip „Klasco“, „Ecowood“ ir kt. Vienas iš vizito tikslų – didžiausios Rusijos pramonės parodos „Innoprom“ aplankymas ir Lietuvos verslui naudingų kontaktų paieška. Pirmosiomis vizito dienomis ambasadorius, kartu su verslininkais, aplankė lietuviško kapitalo įmonių stendus, susipažino su jų gaminama produkcija, o taip pat susitiko su Jekaterinburgo miesto ir Sverdlovsko srities vadovybe. Susitikimų metu buvo pristatytas Lietuvos ekonominis ir investicinis potencialas, sutarta dėl bendrų projektų 2018 metams, kuomet vyks Lietuvos 100-mečio minėjimo renginiai, diskutuota istorinės atminties įamžinimo klausimais. Ambasadorius taip pat aplankė Jekaterinburge esantį vizų centrą išduodantį Šengeno vizas į Lietuvą, domėjosi centro veikla ir su jo vadovybe aptarė, kaip būtų galima palengvinti vizų gavimo procedūras, norintiems aplankyti Lietuvą. R. Motuzo vizito metu taip pat buvo teikiamos konsulinės paslaugos vietos gyventojams, Lietuvos piliečiams bei kalėjime aplankytas vienas labiausiai ieškomų Lietuvoję nusikaltėlių, R. Zamolskis. Oficialus ambasadoriaus vizitas Jekaterinburge baigiasi šiandien, liepos 12 dieną, kurios metu numatoma aplankyti svarbias Lietuvai istorinės atminties vietas.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
IMG_4727 (2).JPG

2017 m. birželio 10 d. Lietuvos ambasadoje Rusijoje pirmą kartą surengta Vilniuje vykusios „TEDxVilnius“ konferencijos transliacija. Stebėti kartu šį renginį mūsų šalies ambasada Maskvoje pakvietė vietos lietuvių bendruomenę, jaunimą, verslo atstovus ir jų draugus, taip pat  mūsų šalies ambasados darbuotojus bei jų šeimų narius – visus besidominčius naujovėmis įvairiose gyvenimo ir veiklos srityse.

Ekonomika ir verslas »
20170601_171807_resized.jpg

Birželio 1 d., Rusijos Šiaurinėje sostinėje Sankt-Peterburge prasidėjo tradicinis, tris dienas truksiantis Tarptautinis ekonomikos forumas (SPTEF). Jame dalyvauja šeši tūkstančiai dalyvių iš šešiasdešimt šešių pasaulio valstybių. Forumo šūkis - harmonijos paieškos pasaulinėje ekonomikoje. Specialusis svečias šiame forume yra Indija ir jos ministras pirmininkas Narendrai Modi. Lietuvą forume atstovauja LR ambasadoriaus RF Remigijaus Motuzo vadovaujama delegacija.

Ekonomika ir verslas »
22222222222.jpg

2017 m. balandžio 27 d. Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje, kartu su Vilniaus m. savivaldybės VšĮ  „Go Vilnius“ ir tarptautine teisinių paslaugų firma „Cobalt“ bei VšĮ „Investuok Lietuvoje“, Maskvoje surengė seminarą „Veikiančio verslo ir startuolių įėjimas į Lietuvos ir ES rinkas“. Renginys pritraukė 30 Rusijos verslo atstovų dėmesį.

Ekonomika ir verslas »
IMG_3435.JPG

Balandžio 19 d. Lietuvos ambasada Rusijos Federacijoje, kartu su Europos verslo asociacija (Association of European Businesses), surengė Lietuvos transporto, logistikos ir jūrų krovos įmonių susitikimą-seminarą su Rusijos rinkoje dirbančiomis tarptautinėmis bei vietos kapitalo įmonėmis -  potencialiomis lietuviškų prekių ir paslaugų užsakovėmis bei partnerėmis. Renginyje dalyvavo virš 50 Lietuvos, Rusijos ir Europos kompanijų tokių kaip „IKEA“, „Nestle“, „Electrolux“, „Leroy Merlin“, „British Petroleum“ ir kt. atstovų.

Ekonomika ir verslas »
2017 04 18 Klaipėdos suosto stende_1.jpg

Šiandien, balandžio 18 d., Maskvoje prasidėjo 3 dienas truksianti tarptautinė paroda „TransRussia/TransLogistica 2017“ – didžiausia tokio pobūdžio paroda Rusijoje, pristatanti naujausias transporto ir logistikos technologijas bei paslaugas. Iškilmingoje parodos atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir Lietuvos Respublikos ambasadorius Rusijos Federacijoje Remigijus Motuzas. Oficialiame renginio atidaryme taip pat dalyvavo Rusijos transporto viceministras, Latvijos susisiekimo ministerijos valstybės sekretorius, Estijos parlamento ekonomikos komiteto pirmininkas, kiti garbingi svečiai.

Ekonomika ir verslas »
IMG_2996.JPG

2017 m. kovo 22 d. Lietuvos ambasadoje Maskvoje surengtas verslo ir privačių renginių organizavimo mūsų šalyje galimybių pristatymas, kuriame dalyvavo beveik 30 Rusijos turizmo ir renginių organizavimo firmų, verslo įmonių ir žiniasklaidos atstovų. Sveikindamas susirinkusiuosius, Lietuvos Respublikos ambasadorius Rusijos Federacijoje Remigijus Motuzas pažymėjo, kad renginys šia tematika ambasadoje vyksta pirmą kartą – anksčiau Maskvoje būdavo pristatomos Lietuvos pažintinio, sveikatingumo ir kitų rūšių turizmo galimybės. Ambasadorius taip pat įvardijo ir pagrindinius mūsų šalies privalumus ─ greitą ir patogų susisiekimą tarp Maskvos ir Lietuvos, aukštos kokybės europinio lygio infrastruktūrą ir paslaugas už prieinamą kainą, gerą servisą ir galimybes bendrauti rusų kalba.

Ekonomika ir verslas »
20170314_104648.jpg

2017 m. kovo 14 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius Rusijos Federacijoje Remigijus Motuzas apsilankė dvejose tarptautinėse parodose, šiuo metu vykstančiose Maskvoje.

Ekonomika ir verslas »
20170221_192429_2.jpg

Lietuvos verslo klubas Maskvoje 2017 m. vasario 21 d. Lietuvos Respublikos ambasados Rusijos Federacijoje patalpose surengė susitikimą su Lenkijos ir Čekijos verslo klubų nariais.

Ekonomika ir verslas »
20170209_120609_5.jpg

2017 m. vasario 9 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius Rusijos Federacijoje Remigijus Motuzas lankėsi Maskvoje vykstančioje tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje "Prodexpo 2017".

Ekonomika ir verslas »
IMG_0877.JPG

Lapkričio 16 d. LR ambasados Rusijos Federacijoje, medicinos klasterio „Litcare“ ir LR Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos iniciatyva, Maskvoje buvo pristatytos Lietuvos medicininio turizmo galimybės. Atstovybėje gausiai susirinkusiems svečiams – RF turizmo, sveikatos draudimo verslo, medicinos įstaigų, žiniasklaidos atstovams – savo siūlomas paslaugas ir veiklą pristatė 9-ių Lietuvos SPA centrų, viešbučių, sanatorijų ir gydymo įstaigų atstovai, mūsų šalies patrauklumą ir privalumus išdėstė Lietuvos medicinos turizmo klasterio atstovas.

Ekonomika ir verslas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata