Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Gegužės 22-24 d. rengiama konsulinė misija į Krasnojarską (Rusijos Federacija)

Sukurta 2018.05.16 / Atnaujinta 2018.05.16 11:30

Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje 2018 m. gegužės 22-24 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Krasnojarską, kurios metu konsulinis pareigūnas priiminės Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis.

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl pasų išdavimo ir keitimo, Lietuvos Respublikos pilietybės, teisę atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinančių pažymėjimų ir lietuvių kilmę patvirtinančių pažymėjimų išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų (gimimų, santuokos, ištuokos ir mirties) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

Konsulinės paslaugos bus teikiamos adresu: Krasnojarsko krašto Tautų draugystės namų patalpos, Molokova g. 37a, Krasnojarskas. Konsulinės misijos darbo laikas: 9.00-17.00 val.

Dėl išankstinės registracijos maloniai prašome kreiptis iki balandžio 27 d. el. paštu [email protected] arba tel.: +7-495-785-42-92 (darbo dienomis nuo 14.00 iki 17.00 val.). Registruojantis reikės nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą (jei nėra – gimimo datą), kontaktinį telefono numerį, kokias konsulines paslaugas pageidaujate gauti ir kuriuo konkrečiu laiku Jums būtų patogiau atvykti.

Informaciją apie būtinus pateikti dokumentus, kreipiantis dėl konkrečių konsulinių paslaugų misijos metu, rasite ambasados interneto svetainėje http://ru.mfa.lt (žr. skiltį Konsulinė informacija), taip pat susisiekę su ambasada el. paštu [email protected].

Naujienlaiškio prenumerata