Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA RUSIJOS FEDERACIJOJE IR UZBEKISTANO RESPUBLIKAI

Adresas: Borisoglebskij per. 10, 121069 Maskva, Rusija

plačiau »

Tel. +7 495 785 86 05, +7 495 785 86 25 (konsuliniai klausimai)
Faksas +7 495 785 86 00, +7 495 785 86 49 (konsuliniai klausimai)
El. paštas

Lietuvos dizaino pristatymas Maskvoje

Sukurta 2016.10.28 / Atnaujinta 2016.10.28 15:44
   Lietuvos dizaino pristatymas Maskvoje
   Lietuvos dizaino pristatymas Maskvoje

   2016 m. spalio 26 d. Lietuvos ambasadoje Maskvoje surengtas Lietuvos interjerų ir gaminių dizaino pristatymas, į kurį susirinko vietos verslininkai, statybų ir nekilnojamojo turto firmų darbuotojai, architektai ir interjerų dizaineriai, ekspertai, žurnalistai ir kiti, besidomintys šia sritimi specialistai.

   Sveikindamas renginio dalyvius, Lietuvos Respublikos ambasadorius Rusijos Federacijoje Remigijus Motuzas pažymėjo, kad Lietuvoje interjerų ir gaminių dizainas turi gilias tradicijas, kurios šiuo metu yra sėkmingai plėtojamos. Lietuvos ambasada Rusijoje skatina dvišalius ryšius įvairiose srityse, ypač kultūros, o dizainas suprantamas ir kaip viena meno sričių. Džiugu, kad Lietuvos specialistai yra sukūrę Rusijoje dešimtis privačių ir visuomeninių erdvių interjerų ir laimėję profesinių įvertinimų. 

   Lietuvos dizainerių sąjungos pirmininkas Tautvydas Kaltenis išsamiai pristatė šios organizacijos veiklą, jos vykdomus tarptautinius projektus, gaminių dizaino indėlį kuriant žiedinę ekonomiką ir pakvietė kolegas iš Rusijos panagrinėti bendradarbiavimo galimybes. Interjerų dizaineris Saulius Remeika papasakojo apie savo studijos jau nuveiktus darbus ir siūlomas paslaugas naujiems potencialiems klientams Rusijoje, projektuojant biurų, prekybinių ir privačių patalpų interjerus.

   Po oficialios renginio dalies jo dalyviai apžiūrėjo interjerų papuošimui tinkančius ir Maskvoje parduodamus Lietuvoje kuriančių menininkų paveikslus, stiklo ir keramikos dirbinius, taip pat Lietuvoje gaminamų modernių baldų pavyzdžius. Ragaujant lietuviškų vaišių, užsimezgė naujos dalykinės pažintys.

   Naujienlaiškio prenumerata