Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA RUSIJOS FEDERACIJOJE IR UZBEKISTANO RESPUBLIKAI

Adresas: Borisoglebskij per. 10, 121069 Maskva, Rusija

plačiau »

Tel. +7 495 785 86 05, +7 495 785 86 25 (konsuliniai klausimai)
Faksas +7 495 785 86 00, +7 495 785 86 49 (konsuliniai klausimai)
El. paštas

Lietuvos transportininkų susitikimas su Europos verslo asociacijos Rusijoje atstovais

Sukurta 2017.04.27 / Atnaujinta 2017.04.27 14:39
   Lietuvos transportininkų susitikimas su Europos verslo asociacijos Rusijoje atstovais
   Lietuvos transportininkų susitikimas su Europos verslo asociacijos Rusijoje atstovais

   Balandžio 19 d. Lietuvos ambasada Rusijos Federacijoje, kartu su Europos verslo asociacija (Association of European Businesses), surengė Lietuvos transporto, logistikos ir jūrų krovos įmonių susitikimą-seminarą su Rusijos rinkoje dirbančiomis tarptautinėmis bei vietos kapitalo įmonėmis -  potencialiomis lietuviškų prekių ir paslaugų užsakovėmis bei partnerėmis. Renginyje dalyvavo virš 50 Lietuvos, Rusijos ir Europos kompanijų tokių kaip „IKEA“, „Nestle“, „Electrolux“, „Leroy Merlin“, „British Petroleum“ ir kt. atstovų.

   Sveikindamas susirinkusiuosius, Lietuvos Respublikos ambasadorius Rusijos Federacijoje Remigijus Motuzas pažymėjo, kad Rusija, išlikdama didžiausia Lietuvos užsienio prekybos partnere, yra svarbi mūsų šalies transporto ir logistikos įmonėms – tiek krovinių pervežimo, tiek tranzito į Europos ir Azijos valstybes prasme. Ambasadorius taip pat pristatė sėkmingai besivystantį Lietuvos transporto sektorių bei išsiplėtusią jo geografiją – šiuo metu Lietuvos transportininkai veikia ne tik Vakarų Europoje ir Rusijoje: lietuvių interesai driekiasi dar toliau į Rytus – iki pat Kazachstano ir Kinijos.

   Seminaro metu Europos verslo asociacijos nariai ir ekspertai pristatė aktualias transporto bei logistikos verslui naujoves Rusijoje – naujausią muitinės ir tarptautinių krovinių pervežimų reglamentavimą, atsakė į auditorijos klausimus.

   Po oficialios renginio dalies vyko individualūs verslo atstovų susitikimai ir pokalbiai, užsimezgė naujos dalykinės pažintys.

   Naujienlaiškio prenumerata