Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

SVARBU! Rusijos Vidaus reikalų ministerija paskelbė išaiškinimą dėl užsienio piliečių laikino buvimo Rusijos Federacijos teritorijoje pratęsimo tvarkos

Sukurta 2020.03.20 / Atnaujinta 2020.03.20 13:08

Siekiant užtikrinti piliečių teisių ir laisvių įgyvendinimą, taip pat atsižvelgiant į situaciją dėl naujo koronaviruso infekcijos plitimo, nuo 2020 m. kovo 19 d. užsienio piliečiams gali būti pratęstas laikino buvimo Rusijos Federacijoje laikas. Norėdami tai padaryti, jie turi kreiptis į Rusijos Vidaus reikalų ministerijos teritorinę įstaigą, esančią arčiausiai jų faktinės buvimo vietos ir pateikti laisvos formos prašymą.

Piliečiams, atvykusiems į Rusiją su viza, jos galiojimas bus pratęstas nepriklausomai nuo atvykimo į Rusiją tikslo. Jei vizos galiojimo terminas jau yra pasibaigęs, laikino buvimo laikas taip pat bus pratęstas.

Piliečiams, atvykusiems į Rusiją bevizio režimo tvarka, pratęsiamas buvimo Rusijos Federacijoje laikas, įskaitant atvejus, kai jis jau yra pasibaigęs.

Taip pat atnaujinamas prašymų priėmimas išduoti leidimus pritraukti ir įdarbinti darbuotojus iš užsienio ir išduoti leidimus dirbti užsienio piliečiams, esantiems Rusijos Federacijos teritorijoje.

Be to, darbo migrantai gali kreiptis dėl naujo patento gavimo be būtinybės išvykti už Rusijos Federacijos ribų, netraukiant jų administracinėn atsakomybėn už pažeidimą dėl atitinkamų prašymų pateikimo termino.

Užsienio piliečiams, gyvenantiems Rusijoje su laikinu leidimu gyventi ar leidimu gyventi, bus pratęstas buvimo laikas, pasibaigus jiems išduoto dokumento galiojimo terminui.

Naujienlaiškio prenumerata