Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
_MM21594.JPG

Lapkričio 24 d. Lietuvos  Respublikos ambasadorius Rusijos Federacijoje Eitvydas Bajarūnas įteikė skiriamuosius raštus Rusijos Federacijos Prezidentui Vladimirui Putinui.

Ceremonijoje dalyvavo užsienio valstybių ambasadoriai, taip pat Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas ir Prezidento patarėjas užsienio politikos klausimais Jurijus Ušakovas.

Užsienio politika ir diplomatija »
ECR_9701.jpg

Ambasadorius Eitvydas Bajarūnas lapkričio 12 d. apsilankė pas Mitropolitą Ilarioną, Rusijos stačiatikių bažnyčios Maskvos Patriarchato užsienio ryšių skyriaus vadovą, anksčiau penkis metus dirbusiu Lietuvoje. Susitikimo metu Mitropolitas papasakojo ambasadoriui apie Užsienio ryšių  skyriaus, kuris yra užsienio reikalų ministerijos atitikmuo, veiklą, pasidalino savo prisiminimais apie darbą Lietuvoje.

Užsienio politika ir diplomatija »
NEWSRU.jpg

Rugpjūčio 18 d. Ambasadorius E. Bajarūnas davė interviu leidiniui NEWS.ru, kuriame apibendrino savo pirmų darbo mėnesių Maskvoje rezultatus, atsakė į aktualius Lietuvos-Rusijos santykių klausimus, papasakojo apie NATO kontingento didinimo Lietuvos teritorijoje perspektyvas. Taip pat ambasadorius informavo kokiais būdais Vilnius yra pasirengęs padėti normalizuoti situaciją Baltarusijoje.  

Užsienio politika ir diplomatija »
IMG_9193.JPG

Vasario 27 d. Maskvoje Lietuvos Respublikos laikinasis reikalų patikėtinis Vytautas Žalys kartu su Europos Sąjungos, JAV, Kanados, Norvegijos ir kitų valstybių ambasadoriais ir diplomatais padėjo gėles buvusio Rusijos vicepremjero ir žymaus opozicijos lyderio Boriso Nemcovo nužudymo vietoje.

Užsienio politika ir diplomatija »
IMG_8816.JPG

Maskvoje vasario 10 d. atsidarė 27-oji  maisto pramonės paroda „Prodekspo 2020“. Tai yra vienas didžiausių tokio pobūdžio renginių Rusijoje, kuris pritraukia rinkos lyderius net tik iš pačios Rusijos, bet ir daugelio kitų valstybių. Parodoje tradiciškai dalyvavo nemažai Lietuvos įmonių ir vietinių kompanijų, prekiaujančių lietuviška produkcija. Laikinasis reikalų patikėtinis Vytautas Žalys su kitais ambasados atstovais apsilankė parodoje ir dalyvavo jos atidarymo ceremonijoje, o vėliau susitiko su lietuviškų įmonių atstovais ir jų partneriais. Susitikimo metu diplomatai su Lietuvos įmonėmis aptarė lietuviškos maisto pramonės produkcijos pristatymo vietos rinkoje klausimus, produktų eksporto iš Lietuvos į Rusiją tematiką, taip pat kylančius iššūkius ir tolimesnius plėtros vietos rinkoje planus.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata