Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Lithuania_Credentials_170921_1800px.jpg

Rugsėjo 17 dieną Lietuvos nuolatinis atstovas prie tarptautinių organizacijų Vienoje Ambasadorius Vaidotas Verba įteikė savo skiriamuosius raštus Visuotinio branduolinių bandymų uždraudimo sutarties organizacijos (CTBTO) Vykdančiajam Sekretoriui Dr. Robert Floyd.

Susitikimo metu Lietuvos ambasadorius su CTBTO vadovu aptarė svarbiausius organizacijos darbotvarkės klausimus, įskaitant sutarties įsigaliojimo svarbą, savalaikes įmokas į organizacijos biudžetą, kurios yra itin aktualios tarptautinės stebėjimo stočių sistemos (IMS) palaikymui, artėjančią XIV straipsnio konferenciją, kuri vyks 2021 m. rugsėjo 23-24 d. CTBTO vadovas atkreipė dėmesį, kad sutarties įsigaliojimas yra neabejotinai svarbus, tačiau ne mažiau svarbu yra tai, kad minėtos sutarties nuostatos praktiškai veikia. Dr. R. Floyd teigė, kad viena iš pagrindinių jo veiklos sričių bus sklandaus CTBTO Sekretoriato darbo užtikrinimas bei jo decentralizacija, tad jo tikslas yra įsteigti Vykdančiojo Sekretoriaus kabineto vadovo poziciją.  

Ambasadorius V. Verba paminėjo, kad Lietuva siekia aktyviai dalyvauti organizacijos veikloje bei prisidėti konkrečiu savo indėliu. Dr. R. Floyd padėkojo už Lietuvos  atstovų aktyvumą  bei priminė apie galimybes dalyvauti ekspertiniuose mokymuose, skirtuose nacionalinių duomenų centrų veiklos užtikrinimui bei tobulinimui. Ambasadorius V. Verba patikino, kad Lietuva ir toliau sieks glaudaus bendradarbiavimo su CTBTO vadovu bei organizacija.

Atstovybių naujienos »
1.jpg

Rugsėjo 17 dieną Ženevos Tautų rūmuose surengtas 30-ųjų Baltijos šalių narystės Jungtinėse Tautose (JT) ir 100-ųjų jų įstojimo į Tautų Sąjungą metinių minėjimas.

Daugiašaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
LR atstovybės UNESCO foto 1 (4).jpg

Rugsėjo 16 dieną Paryžiuje įsikūrusioje Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) būstinėje atidaryta pasaulinio garso lietuvių archeologės Marijos Gimbutienės šimtosioms gimimo metinėms paminėti skirta paroda.

Kultūros renginiai » Atstovybių naujienos »
1-22.jpg

Rugsėjo 15 dieną Paryžiuje vyko Lietuvos ambasados Prancūzijoje organizuota diskusija apie demokratinę Baltarusijos ateitį, kurioje dalyvavo su vizitu Paryžiuje besilankanti Sviatlana Tsikhanouskaya, kartu su žymiais Prancūzijos politologais, ekspertais ir žurnalistais.

Atstovybių naujienos »
POZ_4347.JPG

Rugsėjo 15 dieną Lietuvos ambasadorė Rumunijoje Violeta Motulaitė susitiko su Rumunijos žydų bendruomenių konfederacijos prezidentu, Rumunijos Parlamento Atstovų rūmų nariu ir Parlamento Aukštuoju atstovu kovai su antisemitizmu Silviu Vexleriu.

Atstovybių naujienos »
Myk2.jpg

Rugsėjo 15 dieną Mykolajive, Ukrainoje, vyko verslo ryšiams tarp Lietuvos ir Ukrainos vystyti skirtas forumas, kurį organizavo Lietuvos ambasada Ukrainoje kartu su Lietuvos garbės konsulu Mykolajivo srityje Serhijumi Sypko ir regiono savivalda.

Atstovybių naujienos »
241380338_265288805309268_4902176504130067582_red.png

Rugsėjo 15 dieną Lietuvos ambasadorius Japonijoje Gediminas Varvuolis įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžių Hiracukos miesto merui Katsuhiro Ochiai. Apdovanojimas K. Ochiai įteiktas už akyvų dvišalio Japonijos ir Lietuvos bendradarbiavimo kultūros, sporto, jaunimo mainų srityje skatinimą ir plėtojimą.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
vizualas-vertikalus.jpg

Rugsėjo 23 dieną, Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dienos proga, Lietuvos ambasada Paryžiuje organizuoja konferenciją, skirtą Lietuvos žydų ryšiams su Prancūzija.

Kultūros renginiai » Atstovybių naujienos »
Photo copyright - ©Presidency of the Arab Republic of Egypt 3.png

Rugsėjo 15 dieną Lietuvos ambasadorius Egipte Artūras Gailiūnas įteikė skiriamuosius raštus Egipto Prezidentui Abdeliui Fattah El Sisi oficialios ceremonijos Prezidento rūmuose metu.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
51479545075_9fe0db1493_k.jpg

Rugsėjo 15 dieną Lietuvos nuolatinė atstovė prie Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) ambasadorė Jolanta Balčiūnienė Paryžiuje įteikė skiriamuosius raštus UNESCO generalinei direktorei Audrey Azoulay.

Daugiašaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
Myk1-2.jpg

Rugsėjo 15 dieną Ukrainos Mykolajivo mieste oficialiai atidarytas Lietuvos garbės konsulatas.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »

Rugsėjo 13 dieną Lietuvos nuolatinis atstovas prie tarptautinių organizacijų Vienoje ambasadorius Vaidotas Verba įteikė savo skiriamuosius raštus Jungtinių Tautų (JT) biuro Vienoje vadovei bei JT Narkotikų kontrolės ir nusikaltimų prevencijos biuro (UNODC) vykdomajai direktorei Ghadai Fathi Waly.

Daugiašaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
1.jpg

Rugsėjo 7-10 dienomis Lietuvos nuolatinis atstovas Jungtinėse Tautose (JT) ambasadorius Rytis Paulauskas pirmininkavo paskutinei šiais metais JT vaikų fondo (UNICEF) Vykdomosios valdybos sesijai.

Daugiašaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
2-210909 Belarussian Photo Jouranalists Paris  850_7236 Photo  Ludo Segers 2007-26.JPG

Rugsėjo 9 dieną Paryžiuje, Prancūzijoje, atidaryta nuotraukų paroda apie Baltarusijos pilietinės visuomenės kovą už demokratiją ir žurnalistų darbą, kurią organizuoja Lietuvos ambasada Prancūzijoje, bendradarbiaudama su Prancūzijos žurnalistų namais, Lenkų institutu Paryžiuje, Paryžiaus baltarusių bendruomene ir Paryžiaus 10-o rajono merija.

Atstovybių naujienos »
Verba Grossi kredenciniai.jpg

Rugsėjo 9 dieną Lietuvos nuolatinis atstovas prie tarptautinių organizacijų Vienoje ambasadorius Vaidotas Verba įteikė savo skiriamuosius raštus Tarptautinės atominės energijos agentūros  (TATENA) generaliniam direktoriui Rafaeliui Mariano Grossi.

Daugiašaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
Daugiau naujienų