Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Tautišką giesmę solo violončele atlieka lietuvių kilmės muzikantas, tarptautinių konkursų, tarp jų ir XV tarptautinio P. Čaikovskio konkurso (II premija ir sidabro medalis) laureatas, Maskvos filharmonijos solistas Aleksandras Rammas.
Istorinė, kultūros diplomatija » Lietuviai Rusijoje »

2020 m. liepos 1 diena prasideda užsienyje esančių rinkėjų elektroninė registracija. Elektroninė registracija prieinama šiame puslapyje:  https://www.rinkejopuslapis.lt/rinkeju-balsuojanciu-uzsienyje-elektronine-registracija.

Atsižvelgiant į tai, kad dėl COVID-19 situacijos balsavimas ambasados patalpose gali neįvykti, Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje rekomenduoja rinkėjams registruotis balsavimui paštu.

Skelbimai »

Nuo 2020 m. birželio 16 d. 24.00 val. atšaukiamas Lietuvoje paskelbtas karantinas, tačiau paliekama galioti valstybės lygio ekstremalioji situacija visoje šalyje dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės.

Skelbimai »
1_.JPG

Birželio 25 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius Rusijos Federacijoje Eitvydas Bajarūnas susitiko su Maskvos lietuvių bendruomene ambasados patalpose. Dėl su COVID-19 pandemija susijusių ribojimų, renginys vyko griežtai laikantis saugumo rekomendacijų, tad susitikime galėjo dalyvauti ribotas dalyvių skaičius ir tik patys aktyviausi bendruomenės nariai.

Lietuviai Rusijoje »

Lietuvos Respublikos ambasados Rusijoje Federacijoje konsuliniame skyriuje teikiamos tik būtiniausios konsulinės paslaugos Lietuvos Respublikos piliečiams. Prieš atvykstant į Ambasadą prašome susisiekti el. p. [email protected] arba tel. +7 495 785 8625.

Konsulinės naujienos » Skelbimai »
IMG_9592.JPG

Šiandien, birželio 14-ąją, minint Gedulo ir vilties dieną, Lietuvos Respublikos ambasadorius Rusijos Federacijoje Eitvydas Bajarūnas kartu su ambasados diplomatais Maskvos mieste esančiose Donskoje kapinėse prisijungė prie visuotinės tylos minutės akcijos ir pagerbė represinio režimo aukų atminimą.

Istorinė, kultūros diplomatija » Lietuviai Rusijoje »

Lietuvos Respublikos Vyriausybė pratęsė karantino režimą Lietuvoje iki 2020 m. birželio 16 d. 24:00 val.  Atkreipiame dėmesį, kad pratęsta laikina vidaus sienos kontrolė vykdant į Lietuvos Respubliką atvykstančių ir iš jos išvykstančių asmenų patikrinimus prie Europos Sąjungos vidaus sienos: tarptautiniuose oro uostuose; Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste; šiuose pasienio kontrolės punktuose su Lenkijos Respublika: Kalvarijos, Lazdijų ir Šeštokų.

Skelbimai »
IMG_9547.JPG

2020 metų gegužės 26 dieną paskirtasis Lietuvos Respublikos ambasadorius Eitvydas Bajarūnas įteikė skiriamųjų raštų kopijas Rusijos Federacijos užsienio reikalų pirmajam viceministrui Vladimirui Titovui ir pradėjo formaliai eiti Lietuvos Nepaprastojo ir įgaliotojo ambasadoriaus šioje šalyje funkcijas.

Lietuviai Rusijoje » Skelbimai »
IMG_9562.JPG

Lietuvos Respublikos ambasadorius Rusijos Federacijoje Eitvydas Bajarūnas gegužės 26 d. dalyvavo iškilmingoje Maskvos lituanistinės Jurgio Baltrušaičio mokyklos mokslo metų pabaigos šventėje. Dėl Maskvos mieste įvestų apribojimų ceremonija vyko nauju formatu – per telekonferencinį ryšį. Šventėje taip pat dalyvavo Generalinis konsulas Sankt Peterburge Dainius Numgaudis.

Skelbimai »
11.jpg

Informuojame, kad šią savaitę, 2020 metų gegužės 4 dieną, į Maskvą atvyko paskirtasis Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Eitvydas Bajarūnas.

Lietuviai Rusijoje » Skelbimai »
2020 m. gegužės 6 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė pratęsė karantino režimą Lietuvoje iki 2020 m. gegužės 31 d. 24:00 val. Priimti tam tikri pakeitimai dėl Lietuvos Respublikos piliečių grįžimo ir užsienio piliečių atvykimo galimybių į Lietuvos Respubliką.
Skelbimai »

Nuo 2020 m. kovo 30 d. Lietuvos Respublikos ambasada (toliau – ambasada) priims nagrinėjimui ekipažų ir įgulų narių, kurie vykdo tarptautinius komercinius vežimus visų rūšių transporto priemonėmis, prašymus išduoti vizą.

Skelbimai »
SKUBU! Įkelta2020.03.25

SKUBU! Rytoj bus skrydis iš Taškento į Miuncheną. Bilietus galima bus nupirkti rytoj UZ avialinijų centrinėse kasose Amiro Timuro g. 41.

Skelbimai »
SVARBI INFO 1.jpg

Nuo 2020 m. kovo 16 d. Lietuvos Respublikos ambasados Rusijoje Federacijoje konsuliniame skyriuje teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba Lietuvos Respublikos piliečiams. Prieš atvykstant į Ambasadą prašome su mumis susisiekti el. p. [email protected] arba tel. +7 495 785 8605 / +7 495 785 8625.

Skelbimai »
svarbi info.jpg

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos  vyriausybės nutarimu, iki 2020 m. balandžio 13 d.  00:00 val. leidžiamas asmenų, grįžtančių į savo gyvenamosios vietos valstybę, tranzitas per Lietuvos Respublikos teritoriją be būtinojo sustojimo, suformavus asmenų ar transporto priemonių grupes ir užtikrinus šių grupių privalomą palydą (konvojų) nuo atvykimo į Lietuvos Respubliką iki išvykimo iš jos per tarptautinius sienos kirtimo punktus. Supaprastintas asmenų tranzitas iš Rusijos Federacijos teritorijos į Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį ir atgal per Lietuvos Respublikos teritoriją vykdomas tik per Kenos geležinkelio pasienio kontrolės punktą ir Kybartų geležinkelio pasienio kontrolės punktą.

Skelbimai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata