Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
6.png

Rusijai paskelbus dalinę mobilizaciją, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti į Rusiją, o esantiems Rusijos teritorijoje – išvykti iš šalies.

Taip pat įspėjame, kad dėl neišprovokuotos ir nepagrįstos Rusijos karinių pajėgų invazijos į Ukrainą, neatmestinas Lietuvos piliečių persekiojimas, sulaikymas. Situacija dinamiškai keičiasi, todėl prašome išlikti budriems viešose vietose, vengti masinių renginių, nuolat sekti Lietuvos užsienio reikalų ministerijos, Lietuvos ambasados Rusijoje, Maskvoje, skelbiamą informaciją.

Konsulinės naujienos »

Įgyvendinant Lietuvos Respublikos Seimo 2022 m. gruodžio 13 d. nutarimo „Dėl nepaprastosios padėties įvedimo“ 2 straipsnio 2 dalies nuostatą ribojamas Rusijos Federacijos piliečių atvykimas į Lietuvos Respublikos teritoriją per Europos Sąjungos išorės sieną taikant individualų papildomą išsamų patikrinimą dėl jų atvykimo keliamos grėsmės Lietuvos Respublikos nacionaliniam saugumui, viešajai tvarkai, viešajai politikai, vidaus saugumui, visuomenės sveikatai ar tarptautiniams santykiams.

Toks individualus papildomas išsamus patikrinimas netaikomas, jeigu Rusijos Federacijos piliečiai tenkina Šengeno sienų kodekse nustatytas atvykimo sąlygas IR atitinka bent vieną šių sąlygų:

Konsulinės naujienos »
Dėl registracijos į KĮ_1.png

Siekdama gerinti Lietuvos piliečiams teikiamų konsulinių paslaugų kokybę, Lietuvos užsienio reikalų ministerija tobulina elektroninę asmenų registracijos, konsulinėms paslaugoms Lietuvos diplomatinėse atstovybėse ir konsulinėse įstaigose užsienyje, sistemą.

Konsulinės naujienos »

Nuo 2022-05-01 keliautojams, atvykstantiems į Lietuvą iš bet kurios pasaulio šalies, netaikomi jokie su COVID-19 valdymu susiję reikalavimai: prieš kelionę nereikia atlikti COVID-19 testo, net jei asmuo nėra persirgęs ar vakcinuotas, nereikia pildyti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro anketos, taip pat neribojamas užsieniečių atvykimas.

Atkreipiame dėmesį, kad Rusijos Federacijos ir Baltarusijos Respublikos piliečių prašymų išduoti vizą priėmimas Lietuvos Respublikos vizų tarnybose užsienyje yra sustabdytas.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha