Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Misija Lietuva 100

Sukurta 2015.10.15 / Atnaujinta 2015.10.15 12:39
   Misija Lietuva 100
   Misija Lietuva 100

   Ambasadorius Remigijus Motuzas, įgaliotoji ministrė Irena Valainytė ir antrasis sekretorius Marijus Petrušonis susitiko su žygio per pasaulį ,,Misija Lietuva 100“ organizatoriais Gintautu Babravičiumi ir Algirdu Kaušpėdu . Šio žygio metu, kuris truks trejus metus, keturiais visureigiais automobiliais ketinama aplankyti šimtą valstybių, ,,sutelkiant‘‘ - pasak iniciatorių - ,,viso pasaulio lietuvius į vieną – Pasaulio Lietuvą“.

   Žygio pradžia – 2016 metų liepos mėnuo. Žygio metu bus įveikta daugiau kaip 200 000 kilometrų. Gana svarbus ir sudėtingas etapas yra numatytas per Rusijos teritoriją. 2017 metais vasario mėnesį misijos dalyviai iš Mongolijos atvyks į Irkutską, miestą, su kuriuo yra susigiminiavęs Vilniaus miestas, ir toliau per Jakutiją keliaus į Čiukotką ir per Beringo sąsiaurį išvyks  į Aliaską.

    

   Su ambasadoriumi ir ambasados darbuotojais buvo aptarti  žygio organizavimo Rusijos Federacijos teritorijoje klausimai (leidimų, vizų gavimo), taip pat žygio „Misija Lietuva 100“ pristatymo Rusijoje renginiai.

   Naujienlaiškio prenumerata